PIOTROWICE. 2 POKOJE - WOLNE OD ZARAZ!

1750 zł/miesiąc
+ czynsz 700 zł
Jankego, Katowice, śląskie

Kaucja

3500 zł

Powierzchnia

47 m²

Cena za m²

38 zł/m²

Rok budowy

1980

Piętro

Parter / 10

Liczba pokoi

2

Dostępne od

4.05.2026
Opis
link do wirtualnej wizyty https://panoramy.galactica.pl/bck/161203 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Gen Jankego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: - przedpokoju - dużego salonu (kanapa z funkcją spania, stolik kawowy, duże dwie szafy typu pax z Ikea) + duży aneks kuchenny(meble w zabudowie, lodówka, pralka, zmywarka, kuchenka gazowa, sztućce, garnki) + wyjście na balkon - łazienki z toaletą wyposażonej w wannę - przestronnej sypialni do własnej aranżacji + piwnica ok 5m2 Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Opłaty: 1750zł odstępne + 700zł(opłata do spółdzielni w zależności od ilości zameldowanych osób) + media (gaz, prąd, i wodę rozliczane wg zużycia) Kaucja 3000 zł Wynagrodzenie biura nieruchomości 123% od odstępnego brutto FV Najem okazjonalny. Zwierzęta - proszę dodać do kaucji 1000zl. Pod blokiem przystanek autobusowy, sklepy, bank, apteka, szkoła, przedszkole. Zapraszamy do umówienia spotkania. Agent responsible for this offer speaks English. Zobacz Wirtualny Spacer: https://panoramy.galactica.pl/bck/161203 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Leszek Czura (licencja nr: 14431/22284) -------------------------- OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!! UWAGA: Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; 2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; 3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; 4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części." 2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica