Prywatny ogród | Stara Oliwa | Miejsce parkingowe

799 000 zł
ul. Artura Grottgera, Gdańsk, pomorskie

Powierzchnia

50.4 m²

Cena za m²

15854 zł/m²

Rok budowy

1912

Piętro

1 / 2

Ogrzewanie

Gazowe

Rodzaj zabudowy

Kamienica

Rynek

Wtórny

Liczba pokoi

2

Dostępne od

1.01.2026
Opis
ATUTY:
- prestiżowa lokalizacja, urokliwa okolica
- duży, prywatny ogródek
- duża piwnica + pomieszczenie gospodarcze
- miejsce parkingowe na zamkniętym podwórku
- kameralna kamienica, unikalny klimat Starej Oliwy
- spokojna okolica, dużo zieleni

MIESZKANIE: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,40 m2 znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowej kameralnej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 roku obejmujący wymianę wszystkich instalacji oraz okien. Ogrzewanie oraz podgrzanie ciepłej wody za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego. Średnie koszty gazu dla 2 osób (ogrzewanie, ciepła woda, gotowanie): ok. 200 zł/miesięcznie. Do mieszkania przynależy ogródek ok. 100 m2 do wyłącznego użytku, który znajduje się za budynkiem.

Wysokość pomieszczeń wynosi 3m.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon (18 m2)
- oddzielny przestronny pokój (20 m2)
- łazienka z WC (3,69 m2)
- przedpokój (5 m2)

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 14 m2, pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 5,4 m2 oraz ogród o powierzchni 100 m2.

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdańsku w jego najpiękniejszej i najbardziej zielonej części tj. w Oliwie. Usytuowane w idealnej okolicy dla osób pragnących odpoczynku i spokoju. W najbliższym otoczeniu niska zabudowa domów jednorodzinnych i niskich kamienic. Dzięki położeniu właśnie w tym miejscu, mamy po pierwsze idealną lokalizację pod kątem bliskości do miasta, placówek szkolnych, sklepów, a z drugiej strony las, ścieżki spacerowe i tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.