2 pokoje + poddasze | Ogródek | Blisko PKP

525 000 zł
ul. Fryderyka Chopina, Pruszcz Gdański, gdański, pomorskie

Powierzchnia

44.11 m²

Cena za m²

11903 zł/m²

Rok budowy

1955

Piętro

Parter / 1

Ogrzewanie

Gazowe

Rodzaj zabudowy

Kamienica

Rynek

Wtórny

Liczba pokoi

2

internet

Tak

Dostępne od

1.04.2026
Opis
ATUTY:
- prywatny ogródek
- mieszkanie po remoncie
- dodatkowe poddasze(nieuwzględniane w metrażu)
- 9min pieszo do dworca PKP 
- 20min do Dworca Głównego w Gdańsku (9min pieszo i 10min pociągiem)
- rozbudowana infrastruktura usługowo - handlowa w okolicy
- w pełni wyposażone i umeblowane
- dwustronna ekspozycja okien
- szybkie wydanie

NIERUCHOMOŚĆ: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,11m2 znajduje się na parterze w 1-piętrowej kamienicy z 1955 roku. Kamienica została ocieplona, dach wymieniony. Mieszkanie przeszło remont 8 lat temu, obecnie jest gotowe do zamieszkania, poza niewielkim odświeżeniem. Do mieszkania jest przynależne poddasze, które może służyć za trzeci pokój(poddasze wykończone i ogrzewane). Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi 565zł, do tego dochodzi opłata za prąd i gaz. Ogrzewanie oraz podgrzanie wody za pomocą gazowego pieca dwufunkcyjnego. Mieszkanie jest w pełni wykończone i umeblowane, dostępne od zaraz. Ekspozycja okien dwustronna(wschód od wejścia i ogródka oraz zachód od salonu). Do mieszkania przynależy ogródek. Przed kamienicą są ogólnodostępne miejsca parkingowe. 
Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do salonu jako aneks i zaaranżowania trzeciego pokoju w miejsce obecnej kuchni.

Mieszkanie z całkowicie bezprogowym dostępem - od wejścia przez furtkę ogródka do drzwi mieszkania nie trzeba pokonywać żadnych schodów.