Domek letniskowy z widokiem na Babią Górę - Zawoja

499 000 zł
Zawoja Mosorne, Zawoja, suski, małopolskie

Powierzchnia

76 m²

Cena za m²

6566 zł/m²

Rok budowy

1960

Liczba pięter

1

Liczba pokoi

3

Dostępne od

1.04.2026
Opis
Do kupienia budynek mieszkalny o przeznaczeniu rekreacyjnym położony w malowniczej miejscowości Zawoja, w zacisznym miejscu pod lasem, z widokiem na Babią Górę. Domek ma pow. ok 76m2 w skład której wchodzą: - parter: salon o pow. 31m2 z aneksem kuchennym i kominkiem, łazienka, przedpokój, klatka schodowa (3,2m2), wyjście na taras z grillem - piętro na poddaszu: dwie sypialnie (ok. 13,92m2 i 9,86m2), hol, łazienka, wyjście na zadaszony taras (ok. 12,6m2) Domek został zmodernizowany w latach 90-tych (dobudowano m.in. łazienkę, powiększono parter i zrobiono sypialnie u góry), jest ocieplony (styropian ok. 8cm). Budynek jest murowany z pustaków, kryty dachówką cementową typu Euronit. Ogrzewanie kominkowe (grawitacyjnie rozprowadzone do pomieszczeń - pokoi i łazienek), woda ogrzewana przez bojlery elektryczne w łazienkach. Domek posiada przyłącz wody gminnej. Na działce szambo betonowe o poj. 7m3. Cena tej nieruchomości: 499 000zł. Dojazd drogą asfaltową, a ostatni odcinek drogą utwardzoną. W otoczeniu najbliższym las oraz podobna zabudowa letniskowa i jednorodzinna. Dom jest umeblowany i wyposażony. Idealny pod wynajem krótkoterminowy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod usługi turystyki z zabudową mieszkaniową. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się ok. 3km od centrum Zawoi, ok. 5km od wyciągu narciarskiego i rowerowego Mosorny Groń (na szczycie znajduje się restauracja oraz wieża widokowa), ok. 4km kompleks wyciągów narciarskich oraz wejście na szlaki (m.in. na Babią Górę czy Mędralową), ok. 1,5km od Parku Linowego oraz tras rowerowych Babia Góra Trials. W sąsiedztwie - możliwość zakupu działki zabudowanej dwoma domkami, każdy o pow. 55m2. Kupujący nie płaci prowizji. Sprzedaż Zakup Wynajem Mieszkań Lokali w Krakowie i okolicach Sprzedaż Działek i Domów nad Jeziorem Mucharskim Wynajem Mieszkań Lokali w Krakowie Zarządzanie Najmem Zarządzanie Kamienicami Kredyty Hipoteczne Gotówkowe Ubezpieczenia **Naszym celem jest przeprowadzenie każdej transakcji od początku do końca bezpiecznie i sprawnie** Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości od 2009r. Działamy na terenie Krakowa oraz powiatów suskiego i wadowickiego. We are involved in real estate market since 2009r. We offer help in selling and renting properties in Krakow, Sucha Beskidzka and Wadowice. www.drabiknieruchomosci.pl Biuro Nieruchomości Natalia Adamek-Drabik UL. WIELICKA 42A/B5 30-552 KRAKÓW (OBOK URZĘDU MIASTA) Ogłoszenie nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.